Ford Super Duty Pink
Artikelnummer: D60-PA.SX2088.ROZDetaillierte Produktbeschreibung
| Description | Ford Super Duty |
| Motors | 4x45W |
| Battery | 12V14AH |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | Button |
| Seat |
|
| Open door |
Yes |
| Extra items | Air flow from two hole start by saperate switch |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 33 kg, |
| Packing Size | 142,5 x 73,5x 45,5 cm, |
| Gross Weight | 39kg, |
| Maximum Capacity | 60 kg, |
| Clearance | 17cm, |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger | |
| Mini Jack Cable, | |
| Cover |
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Gewicht: | 44 kg |
| EAN: | 5903864951264 |
| BARVA: | Růžová |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, Front : 29x12 cm, Double back : 29x7 cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | MP3,, Melodies,, AUX input,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, USB input, |
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
.png)