Full Time off-road vehicle 4WD Black
Artikelnummer: D60-PA.BRD-7588.CZDetaillierte Produktbeschreibung
| Specyfication | Full Time off-road vehicle 4WD |
| Engine | RS390SP/12V/16000RPM x4 |
| Battery | 12V10Ah |
| Remote control |
|
| Wheel |
|
| Damper |
|
| Gear |
|
| Light |
|
| Trunk | In front emergency wheel
|
| Equipment | |
| Audio |
|
| Open door | Yes+Lock the door |
| Seat |
|
| Dimensions | |
| Car size |
|
| Weight car | 18 kg, |
| Carton size | 113 x 63 x 43,5 cm, |
| Carton weight | 21 kg, |
| Maximum load | 30 kg, |
| Clearance | 15 cm, |
| Extra equipment | |
| Instruction | |
| Charger with light 12V/1000 mAh | |
| Cabel Mini Jack |
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Gewicht: | 22 kg |
| EAN: | 5903864904659 |
| BARVA: | Černá |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safty button STOP, |
| Otevírání dveří: | Yes+Lock the door |
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
.png)