Jeep All Terrain White
Artikelnummer: D60-PA.BDM0905.BIADetaillierte Produktbeschreibung
| Description | Jeep All Terrain |
| Motors |
|
| Battery | 12V7Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Gears/Speed |
|
| Suspenssions |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Seat |
|
| Start | Button |
| Open door |
|
| Transport handle | Rear transport handle |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 26,5kg, |
| Packing Size | 121 x 82x 39cm, |
| Gross Weight | 31,3kg, |
| Maximum Capacity | 35kg, |
| Clearance | 22cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger 12V/1000mA | |
| Mini Jack Cable, | |
| Cover |
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Gewicht: | 28 kg |
| EAN: | 5903864904352 |
| BARVA: | Bílá |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola, Přední: 34x14 cm, Zadní: 34x14 cm, Ložiska |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | Education mode, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, AUX, MP3, SD, USB, Radio FM |
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
.png)