Mercedes G63 Red
Artikelnummer: D60-PA.BBH-0002.CRDetaillierte Produktbeschreibung
| Description | Mercedes AMG G63 |
| Motors |
|
| Battery | 12V4,5Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Seat |
|
| Start | Button |
| Open door | Yes |
| Transport handle | Rear transport handle |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 14,5kg, |
| Packing Size | 105 x 55x 33cm, |
| Gross Weight | 17kg, |
| Maximum Capacity | 25kg, |
| Clearance | 13cm, |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger 12V/1000mA with charging light | |
| Mini Jack Cable, | |
| Cover |
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Gewicht: | 17 kg |
| EAN: | 5903864955446 |
| BARVA: | Červená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, 24 x 8cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | Education mode, Buttons with sound-effects on the steering wheel,, MP3, SD, USB |
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
.png)