Tractor with Trailer BLOW Red
Artikelnummer: D60-PA.XMX-611.CRDetaillierte Produktbeschreibung
| Description | Tractor with Trailer BLOW |
| Motors |
|
| Battery | 12V7Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Gears/Speed |
|
| Light | Front LED |
| Equipment | |
| Music |
|
| Seat | 30x17x23cm Leather seat |
| Start | Button with engine sound |
| Trailer |
|
| Specifications | |
| Vehicle size (with trailer) |
|
| Net Weight | 12,3kg, |
| Packing Size | 84 x 50 x 40cm, |
| Gross Weight | 15,5kg, |
| Maximum Capacity | 30kg, |
| Clearance | 9cm, |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger |
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Rypadla a traktory |
|---|---|
| Gewicht: | 16 kg |
| EAN: | 5903864908152 |
| BARVA: | Červená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds, Emergency switch STOP |
| Druh kol: | EVA, Front :23x8cm, Back:26x10cm |
| Zvuk/MP3: | Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, MP3, USB |
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
.png)