Vehicle GT Sport Blue
Artikelnummer: D60-PA.BBH-718A.NIEDetaillierte Produktbeschreibung
| Description | Sport GT |
| Motors |
|
| Battery | 2x6V/4,5Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | One Button Start |
| Seat |
|
| Open door |
Yes+lock door |
| Transport handle | Rear transport handle |
| Trunk | Closed trunk of back |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 13 kg, |
| Packing Size | 111 x 56x 31cm, |
| Gross Weight | 15,5 kg, |
| Maximum Capacity | 25 kg, |
| Clearance | 8,5cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger 12V/1000 mAh | |
| Mini Jack Cable, |
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Gewicht: | 16 kg |
| EAN: | 5903864904314 |
| BARVA: | Modrá |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | Eva wheels,, Průměr:23cm, Šířka:7,5cm |
| Otevírání dveří: | Yes+lock door |
| Zvuk/MP3: | MP3,, The SD card reader, Melodies,, AUX input,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, USB input, |
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
.png)