Vehicle Lamborghini SVJ DRIFT White
Artikelnummer: D60-PA.SX2028.BIADetaillierte Produktbeschreibung
| Description | Lamborghini SVJ DRIFT |
| Motors |
|
| Battery | 2x12V/7Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | One Button Start |
| Seat |
|
| Open door |
Yes+lock door |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 28,7 kg, |
| Packing Size | 136 x 76x 38cm, |
| Gross Weight | 34,2 kg, |
| Maximum Capacity | 60 kg, |
| Clearance | 6cm, |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger | |
| DRIFT FUNCTION |
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Gewicht: | 36 kg |
| EAN: | 5903864913972 |
| BARVA: | Bílá |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | Front :Eva wheels,, Rear : Plastic special for DRIFT function, Průměr:25cm, Šířka:10cm |
| Otevírání dveří: | Yes+lock door |
| Zvuk/MP3: | MP3,, Melodies,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, USB input, |
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
.png)