Vehicle Land Rover Discovery Red
Artikelnummer: D60-PA.HL2388.CRDetaillierte Produktbeschreibung
| Description | Land Rover Discovery |
| Motors |
|
| Battery | 12V/7Ah, |
| R/C |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power indicator | Yes, |
| Start | Power button, |
| Open door |
|
| Seat |
|
| Specifications | |
| Size |
|
| Net weight | 21 Kg, |
| Packing size | 118 x 65,5 x 46,5 cm, |
| Gross weight | 25 Kg, |
| Maximum capacity | 30 Kg, |
| Clearance | 11 cm, |
| What' include | |
| Manual + mounting kit, | |
| Usb Stick with manual movie, | |
| Charger with control light, | |
| Cover, | |
| Mini Jack, | |
| R/C. |
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Gewicht: | 31 kg |
| EAN: | 5903864905649 |
| BARVA: | Červená |
| Druh kol: | EVA kola,, Průměr 26 cm,, Šířka 8,5 cm, |
| Otevírání dveří: | Yes,, Lock, |
| Zvuk/MP3: | MP3,, SD,, AUX,, USB,, Melodies,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, , |
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
.png)