Vehicle Master Of Terain Red
Artikelnummer: D60-PA.HC-8988.CRDetaillierte Produktbeschreibung
| Description | Vehicle Master Of Terain |
| Motors | 4x35W |
| Drive | Variable drive for 2 or 4 wheels (operation via switch), |
| Battery | 12V/10Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power indicator | Yes, |
| Start | Key, |
| Opened doors | Yes + lock, |
| Trunk | Back : 44 x 11 x 20 cm |
| Seat |
|
| Specifications | |
| Car size |
|
| Net Weight | 27 Kg |
| Packing Size | 124 x 66 x 42 cm |
| Gross Weight | 31 Kg |
| Maximum Capacity | 28 Kg |
| Clearance | 19 cm |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger , |
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Gewicht: | 31 kg |
| EAN: | 5903864913965 |
| BARVA: | Červená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, 35 x 15 cm, |
| Pohon: | Přepínatelný pohon 2 nebo 4 kola (přepínač) |
| Zvuk/MP3: | MP3, Melodies,, Bluetooth,, USB input,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, , |
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
.png)