Vehicle Mercedes Benz 300S RETRO Black Lacquer
Artikelnummer: D60-PA.LS618.EXL.CZDetaillierte Produktbeschreibung
| Description | Mercedes-Benz 300S |
| Motors |
|
| Battery | 12V10Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Gears/Speed |
|
| Suspenssions |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Seat |
|
| Start | Button |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 17,5kg, |
| Packing Size | 133 x 62x 37cm, |
| Gross Weight | 21,5kg, |
| Maximum Capacity | 30kg, |
| Clearance | 9cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger 12V/1000mA with charging light | |
| Mini Jack Cable, | |
| Cover | |
| USB stick |
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Gewicht: | 23 kg |
| EAN: | 5903864907025 |
| BARVA: | Černá |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, 27 x 8cm |
| Zvuk/MP3: | Education mode, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, MP3, SD, USB, Radio FM |
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
.png)