BMW X6 XXL Black
Kód: D60-PA.JJ2168.CZTermék részletes leírása
| Description | BMW X6M |
| Motors |
|
| Battery | 12V/10Ah, |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Seat |
|
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 33,5 kg, |
| Packing Size | 152,5 x 84x 57 cm, |
| Gross Weight | 42 kg, |
| Maximum Capacity | 50 kg, |
| Clearance | 13cm, |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger | |
| Mini Jack Cable, | |
| Cover, | |
| USB stick with the assembly instruction video. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 42 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864906325 |
| BARVA: | Černá |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | Průměr:32cm, Šířka:12cm |
| Zvuk/MP3: | MP3,, Melodies,, AUX input,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, USB input, |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)