Buggy ATV Defend 4x4 Purple KUROMI License
Kód: D60-PA.DM-105.FIOTermék részletes leírása
| Description | Buggy ATV Defend |
| Motors |
|
| Battery | 12V10Ah |
| Wheels |
|
| Remote Control |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | Button |
| Seat |
|
| Open Door | Yes |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 15kg, |
| Packing Size | 97 x 56x 38cm, |
| Gross Weight | 18 kg, |
| Maximum Capacity | 30 kg, |
| Clearance | 20cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Čtyřkolky a buggy na akumulator |
|---|---|
| Súly: | 20 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864942507 |
| Dálkové ovládání: | 2.4GHz, 3 speeds, Safety button STOP |
| Druh kol: | EVA kola,, 30x12cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | MP3,, Melodies,, Bluetooth, Story Mode, USB |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)