Buggy ATV Racing 4x4 Gold
Kód: D60-PA.A032.ZLOTermék részletes leírása
| Description | Buggy ATV Racing 4x4 |
| Motors |
|
| Battery | 24/7Ah |
| Wheels |
|
| Remote Control |
|
| Gears/Speed |
|
| Suspenssion | 2x Rear |
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | Button |
| Seat |
|
| Open Door | Yes |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 31kg, |
| Packing Size | 131 x 83x 46cm, |
| Gross Weight | 37 kg, |
| Maximum Capacity | 60 kg, |
| Clearance | 23cm, |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| MiniJack Cabel | |
| Charger |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Čtyřkolky a buggy na akumulator |
|---|---|
| Súly: | 37 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864953091 |
| BARVA: | Zlatá |
| Dálkové ovládání: | 2.4GHz, 3 speeds, Safety button STOP |
| Druh kol: | EVA kola,, 35x15cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | MP3,, Melodies,, AUX input,, Story Mode, USB, Bluetooth |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)