Buggy UTV-MX 2000N Red
Kód: D60-PA.XMX-603B.CRTermék részletes leírása
| Description | Buggy UTV-MX 2000N |
| Motors | 4x75W |
| Battery | 2 x 12V/7Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power indicator | Yes, |
| Start | Key START, |
| Opened doors | Yes +lock, |
| Seat |
|
| Trunk | Storage in the back, |
| Specifications | |
| Car size |
|
| Net Weight | 31 Kg |
| Packing Size | 124x92x43 cm |
| Gross Weight | 38 Kg |
| Maximum Capacity | 50 Kg |
| Clearance | 25 cm |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger 12V/1500 mAh, | |
| Mini Jack Cable, | |
| Cover, |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Čtyřkolky a buggy na akumulator |
|---|---|
| Súly: | 41 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864942675 |
| BARVA: | Červená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, 33 x 15 cm, |
| Zvuk/MP3: | MP3,, Input for SD cards,, Radio FM,, Melodies,, AUX input,, USB input,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)