Lamborghini Aventador SV STRONG vehicle Blue
Kód: D60-PA.A8803.STRONG.NIETermék részletes leírása
| Description | Lamborghini Aventador SV |
| Motors |
|
| Battery | 24/14Ah |
| Wheels |
|
| Gears/Speed |
|
| Suspension |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | Button |
| Seat |
|
| Open Door | Yes |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 76kg, |
| Packing Size | 173 x 97x 54cm, |
| Gross Weight | 89 kg, |
| Maximum Capacity | 100 kg, |
| Clearance | 10cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| MiniJack Cabel | |
| Charger |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 89 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864940497 |
| BARVA: | Modrá |
| Druh kol: | AIR wheels,, 31x10cm |
| Odpružení: | Rear, Front |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | MP3,, Melodies,, AUX input,, Bluetooth,, Story Mode, USB |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)