Mercedes Benz GT
Kód: D60-PA.HL-2588.CRTermék részletes leírása
| Description | Mercedes Benz GT |
| Motors |
|
| Battery | 12V4,5Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Seat |
|
| Start | Button |
| Open door |
|
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 12,3kg, |
| Packing Size | 109 x 54,5x 33,5cm, |
| Gross Weight | 16kg, |
| Maximum Capacity | 30kg, |
| Clearance | 9cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger with charger light | |
| Cover | |
| Mini Jack Cabel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 16 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864914146 |
| BARVA: | Červená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, Průměr:22cm, Šířka:9cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | MP3, SD, AUX, Education mode, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, USB input, |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)