Mercedes Benz X-Class MP4 Painting Red
Kód: D60-PA.XMX-606.EXL.CRTermék részletes leírása
| Description | Mercedes X-Class |
| Motors |
|
| Battery | 2x12V/7Ah, |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music | Panel MP4 |
| Power Indicator | Yes |
| Start | One Button Start |
| Seat |
|
| Open door | Yes+lock door |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 29,5 kg, |
| Packing Size | 142 x 77x 40,5 cm, |
| Gross Weight | 35,5 kg, |
| Maximum Capacity | 50 kg, |
| Clearance | 17,5cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger 12V/1500 mAh with charge indicator, | |
| Mini Jack Cable, | |
| Cover, | |
| USB stick with the assembly instruction video. |
|
| Cradle Function |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 37 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864908008 |
| BARVA: | Červená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, Průměr:30cm, Šířka:12cm |
| Otevírání dveří: | Yes+lock door |
| Zvuk/MP3: | Panel MP4 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)