Mercedes Mercedes Benz AMG EQA White
Kód: D60-PA.QY2288.BIATermék részletes leírása
| Description | Mercedes AMG EQA |
| Motors |
|
| Battery | 12V/7Ah, |
| R/C |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Lights |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power indicator | Yes, |
| Start | Power button, |
| Open door |
|
| Seat |
|
| Transport handle |
|
| Specifications | |
| Size |
|
| Net weight | 15 Kg, |
| Packing size | 106 x 56 x 33,5 cm, |
| Gross weight | 18 Kg, |
| Maximum capacity | 30 Kg, |
| Clearance | 9 cm, |
| What' include | |
| Manual + mounting kit | |
| Charger with control light, | |
| Mini Jack cable, | |
| R/C. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 19 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864955477 |
| BARVA: | Bílá |
| Druh kol: | EVA kola,, Průměr 22 cm,, Šířka 8 cm, |
| Otevírání dveří: | Yes,, Lock, |
| Zvuk/MP3: | Color display,, MP3,, SD,, AUX,, USB,, Melodies,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)