Motor Fast Tourist Blue
Kód: D60-PA.BLJ818.NIETermék részletes leírása
| Description | Motor Fast Tourist |
| Motors |
|
| Battery | 6V/4,5Ah |
| Wheels |
|
| Gear | Forward/Back |
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Seat | 31 x 16 cm Leather Seat |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 6,5kg, |
| Packing Size | 67 x 30x 35cm, |
| Gross Weight | 7,6kg, |
| Maximum Capacity | 25kg, |
| Clearance | 7cm, |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motorky na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 8 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864913385 |
| BARVA: | Modrá |
| Druh kol: | Plastics wheel with rubber band, 21x7cm |
| Zvuk/MP3: | Horn, Melodise, SD, AUX, USB |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)