Quad ATV Desert White
Kód: D60-PA.XMX-607.BIATermék részletes leírása
| Description | Quad ATV Desert |
| Motors | 4x45W |
| Drive | Variable drive for 2 or 4 wheels (operation via switch), |
| Battery | 12V/10Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power indicator | Yes, |
| Start | Key START, |
| Seat |
|
| Specifications | |
| Car size |
|
| Net Weight | 22,9 Kg |
| Packing Size | 102 x 64 x 53 cm |
| Gross Weight | 29 Kg |
| Maximum Capacity | 50 Kg |
| Clearance | 21 cm |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger 12V/1000 mAh, | |
| Mini Jack Cable, |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Čtyřkolky a buggy na akumulator |
|---|---|
| Súly: | 28 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864908039 |
| BARVA: | Bílá |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, 35 x 15 cm, |
| Pohon: | Přepínatelný pohon 2 nebo 4 kola (přepínač) |
| Zvuk/MP3: | MP3,, Input for SD cards, ,, Melodies,, AUX input,, USB input, |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)