Range Rover Velar Red
Kód: D60-PA.QY2088.CRTermék részletes leírása
| Description | Range Rover Velar |
| Motors |
|
| Battery | 12V/7Ah, |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | One Button Start, |
| Seat |
|
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 15,5 kg, |
| Packing Size | 109 x 57x 37,5 cm, |
| Gross Weight | 18,5 kg, |
| Maximum Capacity | 30 kg, |
| Clearance | 10 cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger, | |
| Mini Jack Cable, | |
| Cover, |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 20 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864914122 |
| BARVA: | Červená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, Průměr: 22 cm,, Šířka: 8cm, |
| Zvuk/MP3: | MP3,, Input for SD cards, ,, Melodies,, AUX input,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, USB input, |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)