Rapid Racer Blue
Kód: D60-PA.HL1618.NIETermék részletes leírása
| Description | Rapid Racer |
| Motors |
|
| Battery | 2x6V/4,5Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels | EVA 24x8,5 cm |
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | Key Start |
| Seat |
|
| Open door |
Yes |
| Transport handle | Rear transport handle |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 14,5 kg, |
| Packing Size | 106 x 60x 37 cm, |
| Gross Weight | 18,2 kg, |
| Maximum Capacity | 30 kg, |
| Clearance | 11cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger | |
| Mini Jack Cable, |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 18 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864905472 |
| BARVA: | Modrá |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA 24x8,5 cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | MP3,, The SD card reader, Melodies,, AUX input,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, USB input, |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)