Retro Military Vehicle 4x4 Sand
Kód: D60-PA.JH-101.24V.BEZTermék részletes leírása
| Description | Retro Military Vehicle 4x4 |
| Motors | 4x90W |
| Drive | Variable drive for 2 or 4 wheels (operation via switch), |
| Battery | 24V/7Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power indicator | Yes, |
| Start | Switch START, |
| Seat |
|
| Trunk | Storage in the sides |
| Specifications | |
| Car size |
|
| Net Weight | 38 Kg |
| Packing Size | 144 x 82 x 49 cm |
| Gross Weight | 46 Kg |
| Maximum Capacity | 60 Kg |
| Clearance | 22 cm |
| What' Include | |
| The possibility of folding the windshield | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger , | |
| Mini Jack Cable, |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 47 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864950069 |
| BARVA: | Béžová |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, 37 x 11 cm, |
| Pohon: | Přepínatelný pohon 2 nebo 4 kola (přepínač) |
| Zvuk/MP3: | MP3,, AUX input,, USB input,, Bluetooth |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)