SUV Poland Police
Kód: D60-PA.CH9935.EXL.SRTermék részletes leírása
| Description | SUV Poland Police |
| Motors | 2x45W |
| Battery | 12V/7Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | Button |
| Seat | Leather seat |
| Open door |
Yes |
| Transport handle | Rear transport handle |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 19,3 kg, |
| Packing Size | 123 x 64x 36 cm, |
| Gross Weight | 25 kg, |
| Maximum Capacity | 30 kg, |
| Clearance | 11cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger with charging light | |
| Mini Jack Cable, | |
| Stickers Poland Police | |
| Police light strat by the switch | |
| Cover | |
| Megaphone connect with speaker in car |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 24 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864904710 |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, Průměr:25cm, Šířka:9cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | MP3,, The SD card reader, Melodies,, AUX input,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, USB input,, Radio FM, MEGA |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)