Tractor Titanium With Trailer Green
Kód: D60-PA.BDM0925.ZIETermék részletes leírása
| Description | Tractor Titanium With Trailer |
| Motors |
|
| Battery | 12V7Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Gears/Speed |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Seat | 33x18x26cm Leather seat |
| Start | Button with engine sound |
| Trailer |
|
| Specifications | |
| Vehicle size (with trailer) |
|
| Net Weight | 18kg, |
| Packing Size | 108 x 61 x 44cm, |
| Gross Weight | 22,9kg, |
| Maximum Capacity | 28kg, |
| Clearance | 12cm, |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger | |
| Shovel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rypadla a traktory |
|---|---|
| Súly: | 23 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864913286 |
| BARVA: | Zelená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds, Emergency switch STOP |
| Druh kol: | EVA, Front :27x12cm, Back:32x14cm |
| Zvuk/MP3: | Sound-effects on the steering wheel, ,, MP3, USB, AUX |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)