Tractor Vehicle BLAST With Trailer Red
Kód: D60-PA.BLT-206.CRTermék részletes leírása
| Description | Tractor Vehicle BLAST With Trailer |
| Motors |
|
| Battery | 24V7Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Seat | 34x21x31cm Leather seat |
| Start | Button with engine sound |
| Trailer |
|
| Specifications | |
| Vehicle size (with trailer) |
|
| Vehicle size |
|
| Net Weight | 36kg, |
| Packing Size | 123 x 75 x 50cm, |
| Gross Weight | 43kg, |
| Maximum Capacity | 30kg, |
| Clearance | 14cm, |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger | |
| Remonte control |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rypadla a traktory |
|---|---|
| Súly: | 44 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864940640 |
| BARVA: | Červená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds, Emergency switch STOP |
| Druh kol: | EVA, Front :33x12cm, Back:40x17cm |
| Zvuk/MP3: | Sound-effects on the steering wheel,, MP3, USB, Bluetooth |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
.png)