UTV Green Buggy Vehicle
Kód: D60-PA.JS360B.ZIETermék részletes leírása
| Description | Buggy UTV |
| Motors |
|
| Battery | 24/7Ah |
| Wheels |
|
| Remote Control |
|
| Gears/Speed |
|
| Suspenssion | 2x Rear/ 2x Front Threaded and adjustable |
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | Button |
| Seat |
|
| Open Door | Yes |
| Trunk |
|
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 33,3kg, |
| Packing Size | 142 x 75x 51cm, |
| Gross Weight | 40,5 kg, |
| Maximum Capacity | 50 kg, |
| Clearance | 23cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| MiniJack Cabel | |
| Charger |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Čtyřkolky a buggy na akumulator |
|---|---|
| Súly: | 41 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864913798 |
| BARVA: | Zelená |
| Dálkové ovládání: | 2.4GHz, 3 speeds, Safety button STOP |
| Druh kol: | EVA kola,, 34x15cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | MP3,, Melodies,, AUX input,, Story Mode, USB |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)