Vehicle BMW X6M White
Kód: D60-PA.JJ2199.BIATermék részletes leírása
| Description | BMW X6M |
| Motors |
|
| Battery | 2 x 6V/7Ah, |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | One Button Start, |
| Seat |
|
| Transport Handle | lack |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 20 kg, |
| Packing Size | 117 x 64x 44 cm, |
| Gross Weight | 24 kg, |
| Maximum Capacity | 30 kg, |
| Clearance | 12,5 cm, |
| What' Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger 12V/1000 mAh, | |
| Mini Jack Cable, | |
| Cover, | |
| USB stick with the assembly instruction video. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 27 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864906493 |
| BARVA: | Bílá |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, Průměr: 26 cm,, Šířka: 10cm, |
| Zvuk/MP3: | MP3,, Radio FM,, Input for SD cards, ,, Melodies,, AUX input,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, USB input, |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)