Vehicle Fire Rescue
Kód: D60-PA.SX1818.CRTermék részletes leírása
| Description | Fire Truck |
| Motors |
|
| Battery | 12V/10Ah(removable), |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Gears/Speed |
|
| Suspenssions | Front, |
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Seat |
|
| Start | Button with sounds, |
| Open door | Yes+lock door |
| Transport handle |
|
| Additional equipment |
|
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 21 kg, |
| Packing Size | 116,5 x 56,5 x 47,5 cm, |
| Gross Weight | 26,5 Kg, |
| Maximum Capacity | 30 kg, |
| Clearance | 10 cm, |
| What's Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger | |
| Mini Jack Cable, | |
| Cover | |
| Fireman set, | |
| Remote controler, |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 27 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864907384 |
| BARVA: | Červená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, 24 x 8,5 cm, |
| Otevírání dveří: | Yes+lock door |
| Zvuk/MP3: | Music,, Fire truck sounds, |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)