Vehicle Mercedes Benz GLC63S Red
Kód: D60-PA.QLS-5688.CRTermék részletes leírása
| Description | Pojazd Mercedes GLC 63S |
| Motors | 4x25W |
| Drive | Variable drive for 2 or 4 wheels (operation via switch), |
| Battery | 12V/7Ah |
| Remote Control |
|
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power indicator | Yes, |
| Start | Switch, |
| Opened doors | Yes + lock, |
| Seat |
|
| Specifications | |
| Car size |
|
| Net Weight | 18 Kg |
| Packing Size | 116 x 62 x 38 cm |
| Gross Weight | 22 Kg |
| Maximum Capacity | 25 Kg |
| Clearance | 11 cm |
| What` Include | |
| Manual + Mounting Kit, | |
| Charger , | |
| Mini Jack Cable, |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 23 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864913675 |
| BARVA: | Červená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, 24 x 8 cm, |
| Pohon: | Přepínatelný pohon 2 nebo 4 kola (přepínač) |
| Zvuk/MP3: | MP3, Melodies,, AUX input,, USB input,, Buttons with sound-effects on the steering wheel, , |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)