Vehicle NEW Raptor DRIFTER 4 x 4 Black
Kód: D60-PA.S2388.CZTermék részletes leírása
| Description | Raptor Drifter 4x4 |
| Motors |
|
| Battery | 12V/10Ah |
| Wheels |
|
| Suspenssion |
|
| Gears/Speed |
|
| Light |
|
| Equipment | |
| Music |
|
| Power Indicator | Yes |
| Start | One Button Start |
| Seat |
|
| Trunk | Trunk in spare wheel |
| Open door | Yes |
| Transport handle | Rear transport handle |
| Specifications | |
| Size |
|
| Net Weight | 23 kg, |
| Packing Size | 109 x 77x 44cm, |
| Gross Weight | 27 kg, |
| Maximum Capacity | 30 kg, |
| Clearance | 23cm, |
| What' Include | |
| Manual +Mounting Kit, | |
| Cover |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Auta na akumulátor |
|---|---|
| Súly: | 26 kg |
| EAN vonalkód: | 5903864907162 |
| BARVA: | Černá |
| Druh kol: | EVA kola,, Průměr:35cm, Šířka:16cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | MP3,, The SD card reader, Radio FM, Bluethooth, Melodies,, Story Mode |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
.png)