Elektrické autíčko Lamborghini Invencible 12V/7Ah 4x35W EVA Červené
Kód: D60-PA.S319.CRDetailní popis produktu
Představujeme vám elektrické autíčko Lamborghini Invencible, které je ideálním společníkem pro malé dobrodruhy od 3 do 8 let. Toto stylové červené vozítko s realistickým designem a výkonným motorem 4x35W přináší radost a vzrušení z jízdy, a to jak na zahradě, tak na asfaltu. S baterií o kapacitě 12V/7Ah a možností volby mezi dvěma rychlostmi se vaše dítě může těšit na bezpečné a zábavné dobrodružství.
Autíčko je vybaveno kvalitními EVA koly o průměru 22 cm, která zajišťují pohodlnou jízdu a skvělou stabilitu. Dálkové ovládání s frekvencí 2.4 GHz umožňuje rodičům mít plnou kontrolu nad jízdou, a to i při rychlostech, které lze nastavit na pomalý start nebo zpátečku. Děti si užijí také zvukové efekty na volantu, Bluetooth připojení pro přehrávání oblíbené hudby a USB vstup pro připojení dalších zařízení. Otevírací dveře a kožené sedadlo dodávají autíčku na atraktivitě a pohodlí.
Bezpečnost je na prvním místě, a proto je autíčko vybaveno bezpečnostním tlačítkem STOP a pásy pro upevnění. S maximální nosností 30 kg a rozměry 115 x 65 x 45 cm je Lamborghini Invencible ideální pro malé řidiče, kteří chtějí zažít pocit svobody a vzrušení. Tento skvělý dárek nejen potěší
Technické parametry:
- Motor: 4x35W
- Baterie: 12V7Ah
- Nosnost: 30kg
- Rychlost: Pomalý start, Vpřed/vzad , 2 rychlosti
- Rozměry: Délka 115cm, Šířka 65cm, Výška 45 cm
- Hmotnost: 13,5kg
Vybavení:
- Druh kol: EVA kola, Průměr:22cm, Šířka:8cm
- Dálkové ovládání: 2.4 GHz, 3 rychlosti, Bezpečnostní tlačítko STOP
- Otevírání dveří: Ano
- Zvuk/MP3: MP3, Bluetooth, Vzdělávací režim, Zvukové efekty na volantu, USB vstup
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrická auta |
|---|---|
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 5903864942385 |
| BARVA: | Červená |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, Průměr:22cm, Šířka:8cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | MP3, Bluetooth, Education mode, Buttons with sound-effects on the steering wheel,, USB input, |
| Motor: | 4x35W |
| Baterie: | 12V7Ah |
| Nosnost: | 30kg, |
| Rychlost: | Pomalý start,, Vpřed/vzad ,, 2 speeds, |
| Rozměry: | Length 115cm,, Šířka 65cm,, Height 45 cm, |
| Hmotnost: | 13,5kg, |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)