Panter klub

Drahé maminky, drazí tatínkové, prarodiče, tetičky... Zkrátka všichni, co stejně jako my, děláte maximum pro pohodlí Vašeho malého andílka. Ať už je několikátý v řadě, nebo teprve na cestě. Pro všechny z Vás jsme vytvořili Panter klub - věrnostní program, se kterým získáte mnoho jedinečných výhod.

 

PŘIDEJTE SE DO PANTER KLUBU, KDE NA VÁS ČEKAJÍ SKVĚLÉ VÝHODY:

 

univerzalni-poukaz2 

 171619 

 

 

 

JAK SE REGISTROVAT DO PANTER KLUBU?
Je to jednoduché, stačí kliknout na odkaz níže. 

 
 

 

junama ikonky

 

VÝHODY PANTER KLUBU

 

dárková poukaz_3

Sleva 100,- na další nákup

S Panter Klubem máte po registraci slevu 100,- na další nákup, jehož hodnota přesáhne 1 000,-. Celou vysněnou výbavičku si tak zakoupíte za skvělé ceny! Kočárky, autosedačky, oblečení či jiné produkty pro Vaše miminko nebo pro Vás - to vše máte jako člen klubu levnější.

Seznam oblíbených produktů

Už nikdy neztratíte své oblíbené produkty! Díky seznamu budeme mít přehled o tom, co pro své miminko ještě chcete nebo potřebujete zakoupit. A to vše najdete na jednom místě.

Novinky do mailu

O všech novinkách budete mít přehled jako první. Naskladnění nových, oblíbených či "věčně vyprodaných" produktů? Informace máte hned ve svém mailu.

Informace o akcích a slevových kupónech

Budete mít exkluzivní přístup k informacím ohledně akcí a slev, včetně slevových kódů. Navíc slevy můžete kombinovat s věrnostní slevou 5 % při každém nákupu.