Elektrické autíčko Audi R8 2x6V4,5Ah 2x35W EVA Růžové
Kód: D60-PA.HL1818.ROZDetailní popis produktu
Představujeme vám elektrické autíčko Audi R8 v elegantní růžové barvě, které je ideální pro malé milovníky rychlosti a dobrodružství. Toto autíčko je určeno pro děti od 3 do 8 let a nabízí nejen skvělý design, ale i množství funkcí, které zaručí hodiny zábavy. S výkonným motorem o síle 2x35W a baterií 2x6V4,5Ah se vaše dítě může těšit na plynulou jízdu a rychlost, kterou si může nastavit díky dálkovému ovládání s třemi rychlostními režimy.
Audi R8 je vybaveno kvalitními EVA koly o rozměrech 19x7 cm, která zajišťují pohodlnou a tichou jízdu. Autíčko má otevírací dveře a pohodlné černé kožené sedadlo, které je navrženo pro maximální komfort. Děti si mohou užít i zábavné zvukové efekty na volantu, vzdělávací režim a připojení k externím zařízením přes AUX, MP3, SD nebo USB. Všechno je navrženo tak, aby podpořilo kreativitu a zábavu.
Bezpečnost je na prvním místě, a proto je autíčko vybaveno bezpečnostním tlačítkem STOP a má nosnost až 30 kg. S rozměry 98 cm na délku, 59 cm na šířku a 43 cm na výšku je ideální pro malé řidiče. Růžové Audi R8 je nejen skvělým dárkem, ale také skvělým způsobem, jak podpořit aktivní hru a roz
Technické parametry:
- Motor: 2x35W
- Baterie: 2x6V4,5Ah
- Nosnost: 30kg
- Rychlost: Pomalý start, Jízda vpřed/vzad
- Rozměry: Délka 98 cm, Šířka 59cm, Výška 43 cm
- Hmotnost: 10,5kg
Vybavení:
- Druh kol: EVA kola, 19x7cm
- Dálkové ovládání: 2.4 GHz, 3 rychlosti, Bezpečnostní tlačítko STOP
- Otevírání dveří: Ano
- Zvuk/MP3: Vzdělávací režim, Zvukové efekty na volantu, , AUX, MP3, SD karta, USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrická auta |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 5903864914771 |
| BARVA: | Růžová |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, 19x7cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | Education mode, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, AUX, MP3, SD, USB |
| Motor: | 2x35W |
| Baterie: | 2x6V4,5Ah |
| Nosnost: | 30kg, |
| Rychlost: | Pomalý start, Jízda vpřed/vzad |
| Rozměry: | Length 98 cm,, Šířka 59cm,, Height 43 cm, |
| Hmotnost: | 10,5kg, |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)