Elektrické autíčko Audi R8 2x6V4,5Ah 2x35W EVA Bílá
Kód: D60-PA.HL1818.BIADetailní popis produktu
Představujeme vám elektrické autíčko Audi R8, které je ideálním vozítkem pro všechny malé milovníky rychlých aut. Tento model je navržen pro děti od 3 let a nabízí nejen zábavu, ale i bezpečné a pohodlné ježdění. S výkonem dvou motorů o síle 35W a baterií 2x6V4,5Ah se vaše dítě může těšit na rychlost a výkon, které přináší autentický zážitek z jízdy. Rychlost je regulována pomocí dálkového ovládání, které nabízí tři rychlostní režimy a bezpečnostní tlačítko STOP pro okamžité zastavení.
Autíčko je vybaveno komfortními EVA koly o rozměrech 19x7 cm, které zajišťují hladkou jízdu na různých površích. Děti si také užijí zvukové efekty na volantu, vzdělávací režim a možnost připojení k MP3, SD kartě nebo USB, což zaručuje zábavu na každé jízdě. Otevírání dveří a pohodlné černé kožené sedadlo s bezpečnostním pásem dodávají autíčku na atraktivitě a zajišťují pohodlí a bezpečnost během jízdy.
S rozměry 98 cm na délku, 59 cm na šířku a 43 cm na výšku je Audi R8 ideální pro děti do hmotnosti 30 kg. Díky svému designu a kvalitnímu zpracování se stane skvělým dárkem pro každého malého řidiče. S tímto elektrickým autíčkem si vaše dítě zažije radost z jízdy a
Technické parametry:
- Motor: 2x35W
- Baterie: 2x6V4,5Ah
- Nosnost: 30kg
- Rychlost: Pomalý start, Jízda vpřed/vzad
- Rozměry: Délka 98 cm, Šířka 59cm, Výška 43 cm
- Hmotnost: 10,5kg
Vybavení:
- Druh kol: EVA kola, 19x7cm
- Dálkové ovládání: 2.4 GHz, 3 rychlosti, Bezpečnostní tlačítko STOP
- Otevírání dveří: Ano
- Zvuk/MP3: Vzdělávací režim, Zvukové efekty na volantu, , AUX, MP3, SD karta, USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrická auta |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 5903864913477 |
| BARVA: | Bílá |
| Dálkové ovládání: | 2.4 GHz,, 3 speeds,, Safety button STOP, |
| Druh kol: | EVA kola,, 19x7cm |
| Otevírání dveří: | Yes |
| Zvuk/MP3: | Education mode, Buttons with sound-effects on the steering wheel, ,, AUX, MP3, SD, USB |
| Motor: | 2x35W |
| Baterie: | 2x6V4,5Ah |
| Nosnost: | 30kg, |
| Rychlost: | Pomalý start, Jízda vpřed/vzad |
| Rozměry: | Length 98 cm,, Šířka 59cm,, Height 43 cm, |
| Hmotnost: | 10,5kg, |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)